ВАЖЛИВО

В Раді зареєстровано законопроект щодо детінізації агросектору

28.02.2020 10:02
rynok-zemli

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №3131 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції». Про це йдеться на офіційному сайті ВРУ.

Ініціатори законопроекту Микола Сольський, Олег Тарасов, Давид Арахамія, Сергій Бунін, Олександр Гайду та інші. Наразі документ передано на розгляд керівництву. Текст законопроекту поки відсутній.

Нагадаємо, у парламенті пропонують законопроект, який спростить ввезення агрохімії з ЄС. Законопроект №2289 авторства Олега Тарасова і групи депутатів пропонує спростити порядок завезення пестецидів та хімікатів для дослідницьких цілей.

Прийняття цього законопроекту забезпечить українським аграріям можливість використовувати передові технології захисту рослин, що дозволить збільшити врожайність сільськогосподарських культур, зберегти вирощений урожай, покращити його якість і безпечність, а також утримати на світовому ринку продовольства передові позиції стабільного постачальника сільськогосподарської продукції.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: