НОВИНИ

В одному з регіонів розвинулося до 12 поколінь попелиці

28.09.2022 12:22
popelyczya-yablunya-744x440

Цього сезону яблуневі сади фермерського господарства «Дари Волині» та інших у цьому регіоні потерпали від навали попелиці. Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповіла директорка фермерського господарства Марина Єлева, пише agronews.ua.

«У нас розвинулося, напевно, поколінь 12 цього шкідника. Я перший раз таке бачу з 2013 року, коли ми заклали сад. Ми обприскували дерева різними методами. Щоб зменшити хімічне навантаження, використовуємо органічні препарати На якісь час захисту вистачає, але попелиці з’являлись знову і знову», – сказала фермерка.

Втім, за її словами, з плодожеркою, паршею та борошнистою росою навпаки ніяких проблем не було. Неризикованим для господарства був і минулий сезон: не було великих пошкоджень паршою та іншими хворобами чи шкідниками, також обійшов стороною град та інші погодні негаразди. Яблука добре збереглися завдяки обробкам, і «Дари Волині» доволі довго продавали урожай.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: