НОВИНИ

Уряд ухвалив рішення щодо створення офісу з розвитку підприємництва та експорту

19.05.2021 10:01
Image

11 травня 2021 року затверджено положення про “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”, метою діяльності якого є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету Міністрів України, інших документів державного планування. Про це повідомляє пресслужба Мінеконміки, пише agronews.ua.

Положення передбачає утворення Наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації.

На виконання згаданого раніше рішення Уряду Секретаріату Кабінету Міністрів України доручено затвердити програму діяльності державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” та визначити порядок здійснення контролю за її виконанням.

Така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явиться інституція, що здійснюватиме свою діяльність з метою ефективного розвитку підприємництва та експорту, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.                                                   

Державну установу “Офіс з просування експорту України” перейменовано на “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” відповідно до рішення Уряду від 10 березня 2021 року.

Читайте також: 18 травня на позачерговому засіданні Верховної Ради України народні депутати більшістю голосів звільнили з посад двох міністрів – Ігоря Петрашка та Владислава Криклія.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: