НОВИНИ

Укрзалізниця відкрила на кордоні з Румунією дві дільниці

30.08.2022 11:09
dyzajn-bez-nazvy-2022-08-27t115322.048

“Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією  дві дільниці: Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін, пише agronews.ua.

За його словами, 19,3 км та 1,1 км нової колії були збудовані за рекордні 2 місяці.

“Ці дві дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — нашому найбільш завантаженому напрямку. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн тон вантажів на рік”, – підкреслив Камишін.

Він зазначив, що ці дві дільниці відкривають перспективу і для нових пасажирських напрямків — міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

“Але це стане можливим одразу після того, як наші румунські колеги відремонтують свою частину дільниці”, – зауважив очільник “Укрзалізниці”.

До того часу по цій дільниці буде ходити приміський дизель-поїзд №6441/6442 Коломия — Рахів — Коломия, маршрут якого вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: