НОВИНИ

«Укргазвидобування» закупило послуги з розмінування земель госппризначення

29.03.2024 16:16
16

ДП “Укргазвибодування” провело тендер через систему Prozorro із закупівлі послуги з розмінування земель господарського призначення. Загальна вартість тендеру — 24,537 млн гривень. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

Йдеться про виконання технічного обстеження з очищенням району ведення бойових дій від мін/ВЗВ на територіях загальною площею до 1 626 650 кв м.

Переможцем і єдиним учасником тендеру стало Дочірнє підприємство державної компанії “УКРСПЕЦЕКСПОРТ” – Державне підприємство “УКРОБОРОНСЕРВІС”. При цьому на ринку протимінної діяльності близько 40 національних компаній по гуманітарному розмінуванню, але жоден не заявився до участі.

Очікувана продуктивність для розмінування вручну — не менше 300 кв. м на добу, для основного обсягу — не менше 8 000 кв. м на добу.

“Це дуже хороший і потужний сигнал для компаній, які провадять протимінну діяльність, адже процедури виходять на прозорий рівень. Цього разу єдиним учасником був “Укроборонсервіс”. Але це дуже хороший сигнал щодо руху у правильному напрямку по закупівлях послуг з гуманітарного розмінування. Транспарентність процесів — це важлива складова”, — відзначив Директор з економіки національного оператора протисінної діяльності компанії UDS Олександр Романюк. Перегляди: 26
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: