НОВИНИ

Українські виробники крохмалю отримали міжнародне визнання

01.11.2022 15:09
Krohmal

Компанія «Вимал», що виробляє картопляний крохмаль, зайняла перше місце  в категорії «Харчові продукти та напої» на міжнародному конкурсі Go Global Awards 2022, який цього року відбувався в Таллінні. Про це повідомляється на сторінці компанії «Вимал» у Фейсбук, пише agronews.ua.

Зазначається, що у конкурсі брало участь 8412 учасників з 179 країн та 68 галузей.

Go Global Awards Міжнародної торгової ради (ITC) відзначає організації, які рухають світову економіку завдяки своїм інноваціям, технологіям і стратегіям, нагорода проходить суворий трирівневий процес перевірки/відбору. Кандидати починають з процесу подачі заявки та проходять етап попереднього відбору/ранжування. 20% найкращих номінантів у всіх категоріях потім перехресно перевіряються, щоб забезпечити послідовність. Потім відбираються фіналісти, які переходять до етапу журі, де виступають перед незалежними членами Комітету Go Global Awards. Потім комітет із нагородження перехресно переглядає презентації фіналістів, а остаточні рішення оголошуються на Go Global Awards Day.

Нагороди об’єднують сотні керівників найінноваційніших у світі виробників, експортерів, технологічних компаній, міжнародних постачальників послуг, компаній венчурного капіталу та фінансових установ.

«Це грандіозне досягнення для нас особисто, Чернігівської землі та країни, в такий складних для всіх час», – зазначили у компанії «Вимал».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: