НОВИНИ

Українцям дадуть 50% знижки на оплату комуналки

13.11.2023 17:32
podorozhchennya__ekonomiya_elektroenergiya____komunalni_platezhi_1200x675

Деякі українці можуть розраховувати на пільги, які дають змогу зменшити витрати на комунальні послуги. Зокрема, знижку надають вдовам загиблих військових. Окрім інших пільг, вдови військових можуть отримати 50% знижки на комуналку, нагадала позаштатний юрист Вікторія Гусакова, пише “На пенсії“, передає agronews.ua.

Пільгою можна скористатися для оплати управління багатоквартирним будинком, постачання всіх послуг (газ, світло, вода), для абонентського обслуговування за індивідуальними договорами та купівлі дров або газу для опалення.

“При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку, і додатково 10,5 кв. м на сім’ю”, – розповіла юрист.

Знижка на подвійний розмір опалювальної площі надається, якщо вдова та вся її родина непрацездатна. У такому разі рахують 42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку, та 21 кв. м на сім’ю.

При цьому пільгу дають, не враховуючи середньомісячного доходу сім’ї, незалежно від виду житла та форми власності.Перегляди: 46
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: