НОВИНИ

Українців масово позбавляють субсидій в опалювальний сезон

09.11.2023 19:08
nlpdbacv0npygh0a3vcxcmlztoeqfsv3

Для багатьох українців, особливо похилого віку чи з багатодітних сімей, субсидія є справжнім порятунком. Проте деякі громадяни ризикують втратити допомогу від держави, розповіла директор департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в ефірі “Суспільного”, передає agronews.ua.

Є декілька причин, чому українців можуть позбавити субсидії, одна з них – заборгованість за житло. Охріменко наголосила, що допомогу анулюють тим, хто протягом трьох місяців не сплачував житло, а сума боргу перевищила 680 грн.

“У такому випадку Пенсійний фонд не призначає субсидію, доки людина не укладе договір про реструктуризацію або не погасить заборгованість. У нас велика кількість людей, які позбавлені можливості призначення саме через заборгованість”, – розповіла вона.

Саме постачальники теплової енергії повідомили ПФУ, що українці мають заборгованості, тому їх слід якнайшвидше погасити, щоб повернути право на субсидію.

Минулого року субсидії отримували 2,3 млн українських сімей, а середній розмір допомоги становив 1600 грн на місяць. У цей опалювальний сезон виплати мають бути вищими, як і кількість одержувачів.

При цьому отримати субсидію можуть не лише зареєстровані особи, а й ті, що фактично проживають, тобто переселенці та орендарі.Перегляди: 43
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: