НОВИНИ

Україна потребує розширення ринків збуту мороженої яловичини

18.04.2024 15:10
10

Морожена яловичина традиційно доповнює м’ясо птиці в структурі експорту нашою країною м’яса та субпродуктів. Після зниження показників її продажів на закордонних ринках у 2022 році, 2023 року фіксувалось нарощування кількісних і вартісних обсягів експорту – 21 тис. т на суму понад 85 млн дол. Про це повідомляє Українська асоціація аграрного експорту, пише agronews.ua.

Найбільшим попитом морожена яловичина українського виробництва користувалась минулого року в Китаї (12 тис. т), Азербайджані (3,3 тис. т), Узбекистані (1,9 тис. т), Казахстані (1,5 тис. т), Грузії (1,2 тис. т) і Молдові   (0,7 тис. т).

В товарній структурі експорту виділялись обвалені відруби, на які припало 18,3 тис. т, а також необвалені відруби в кількості 2,5 тис. т. При цьому середня ціна необвалених відрубів яловичини становила 2825 дол/т, тоді як обвалені відруби продавались на зовнішніх ринках дорожче – 4242 дол/т.

Українська Асоціація Аграрного Експорту переконана, що подальший розвиток експорту мороженої яловичини можливий за рахунок розширення географії продажів, наприклад до Сполучених Штатів, Південної Кореї, Японії, Індонезії, Малайзії, Філіппін, які разом з Китаєм є головними імпортерами цієї продукції на світовому ринку.Перегляди: 23
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: