НОВИНИ

Україна імпортуватиме олію та зерно до Лівії

06.05.2021 15:40
pshenitsa-latifundist876-126223

Лівія зацікавлена ​​в збільшенні постачання сільськогосподарської продукції з України. Про це йшлося під час зустрічі голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачі Владислави Магалецької з Повіреним у справах держави Лівія в Україні Бениссом Аделем. Про це повідомляє  Голос Українською, пише agronews.ua.

Представник лівійської сторони наголосив на важливості зміцнення співробітництва і збільшення товарообігу між Лівією та Україною

Зокрема, Бенисса Адел висловив зацікавленість в експорті з України до Лівії соняшникової олії. Також під час зустрічі було обговорено можливість експорту до Лівії зернової та плодово-ягідної продукції українських виробників.

Ми отримуємо відповідні запити українських виробників. Впевнена, співпраця між Лівією та Україною має великий потенціал», — сказала Владислава Магалецька.

Раніше обидві країни погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Лівії великої рогатої худоби, м’яса птиці та продуктів з неї. Крім того, зараз узгоджується ветеринарний сертифікат на експорт молока та молочних продуктів.

Нагадаємо, що в Україну розпочалися поставки цукру-сирцю з тростини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: