НОВИНИ

Українські аграрії все більше цікавляться вирощуванням хурми

25.11.2019 12:16
Kak_rastet_hurma__morozostoykie_sazhency__vyraschivanie_v_krymu__ukraine_i_podmoskove__foto__video_1

У Київській та Львівській областях спостерігається найбільша зацікавленість вирощуванням хурми. Зокрема, йдеться про хурму вірджинську, для якої найбільше підходить український помірний клімат. Про це повідомив дендролог Євген Ткачук, пише AgroPortal.ua .

Він вирощує хурму з 2005 року в Кропивницькому. Щороку з семи дерев збирає по 30 кг плодів.

«Багато у чому успіх залежить від правильного вибору сорту. Також перші три роки потрібно захищати кору молодих дерев від намокання снігом», — каже він.

За його словами, фрукт містить до 45% цукрів, пектини, органічні кислоти. Його застосовують в кулінарії: для приготування пудингів, пирогів, джемів.

При цьому Ткачук зазначає, що з кожним роком кількість людей, які цікавляться хурмою, збільшується.

«Часто вони отримують недостовірну інформацію про хурму. Вони бажають мати крупні фрукти — такі, які продають на ринках. Деякі продавці подають інформацію таким чином, щоб покупці обирали сорти з крупними плодами хурми східної та гібридної. Але вони неморозостійкі та не можуть плодоносити на півночі країни. От і виходить дезінформація», — говорить він.

Ткачук додає, що загалом ця культура невимоглива, підходить навіть для садівників-аматорів, але в українських реаліях не є промисловою.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: