НОВИНИ

Українська горілка підкорює Норвегію

11.04.2019 10:57

Головний експортер української горілки в світі – компанія Bayadera Group – відкриває нові ринки збуту. В кінці 2018 року почались поставки в Норвегію – наразі там продаються горілки FRESH SHOT і KOZAK, на черзі ігристе Marengo. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає видання АгроЮг.

«Компанія-імпортер брендів Bayadera Group на території Норвегії — North Sea Food AS почала поставки в грудні 2018. Вже стартував продаж фруктових горілок ТМ FRESH SHOT і української горілки ТМ KOZAK. А до кінця весни заплановані поставки ігристих вин Marengo», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що Норвегія має особливі правила ввезення та продажу алкоголю. Серед країн Північної Європи алкогольна політика Норвегії вважається однією з найжорсткіших, так як існує державна монополія на оптовий та роздрібний продаж алкогольної продукції. Єдиною компанією, якій дозволено продавати напої з вмістом алкоголю вище 4,75% в Норвегії є Vinmonopolet. Це державний ритейлер, який регулює як імпорт, так і торгівлю алкогольними напоями на території країни. Саме Vinmonopolet уповноважена розглядати, перевіряти на предмет якості та затверджувати імпортні бренди для продажів на своїй території. Одиниці виробників удостоєні честі пройти жорсткий відбір серед безлічі конкурентів і отримати сертифікацію від норвезького Vinmonopolet. Тому освоєння ринку Норвегії є значним досягненням для будь-якої іноземної компанії, яка виробляє алкоголь.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: