НОВИНИ

Україна зайняла 76 позицію за індексом продовльчої безпеки

19.12.2019 19:55
prod-12322

Україна дещо покращила свій індекс продовльчої безпеки, порівняно з минулим роком, проте темпи зростання багатьох інших країн були значно вищими, в результаті чого наша держава зайняла 76-у позицію зі 113-ти в рейтингу 2019 року. Про це повідомляє пресс-служба компанії Cortevа Agriscience, за підтримки якої підрозділом досліджень та аналізу The Economist Intelligence Unit було розроблено цьогорічний звіт.

Основні сильні сторони, визначені в індексі для України, – це безпека харчових продуктів, низька частка населення за глобальною межею бідності, мінімальні зміни середніх витрат на харчування та низький рівень втрат продовольства.

«Порівняно із середньосвітовим показником, Україна має кращі показники у фінансуванні програм безпеки харчових продуктів, наявності відповідних приміщень для зберігання врожаю та здатності безпечно зберігати продукти. Позитивними показниками також є залізнична інфраструктура, дієтична різноманітність, наявність поживних мікроелементів в продуктах харчування та відсоток населення, що має доступ до питної води», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим основними викликами для країни є корупція, державні витрати на наукові дослідження в сільському господарстві та відсутність харчових стандартів.

Порівняно із середнім показником у світі, валовий внутрішній продукт на душу населення в Україні дуже низький, а також слабка дорожня та портова інфраструктура. Доступ фермерів до фінансування та дуже малий відсоток земельних ділянок, обладнаних для зрошення, також були факторами зменшення індексу.

Другий рік поспіль Сінгапур, Ірландія та Сполучені Штати Америки зберегли перші три позиції як лідери продовольчої безпеки, незважаючи на те, що до рейтингу були додані нові показники, включаючи витрати на продовольство, інфраструктуру сільського господарства та харчові стандарти.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: