НОВИНИ

Україна успішно експортує яблука до Африки та Азії  

09.02.2019 14:18

Багато років Україна була орієнтована на експорт яблук переважно до Росії, однак наразі триває успішне освоєння нових ринків в різних регіонах світу і нарощується обсяг поставок. Про це розповіли експерти галузі, які беруть участь у берлінській виставці FruitLogistica, найбільшій профільній плодово-ягідній виставці у світі, пише Укрінформ.

«Україна в цьому році рекордно експортує яблуко. Наші яблука розпробували, вони смачні, хороші, нічим не поступаються закордонним», – запевнив комерційний директор компанії UApple Олександр Марченко, який представляє на виставці ще й фермерське господарство «Сади Дніпра».

Цієї зими виробники з Дніпра вже відвантажили свою продукцію до Африки, ОАЕ, Сінгапуру, Малайзії.

«Азія – основний ринок, а також Близький і Середній Схід: Катар, Кувейт, Саудівська Аравія, ОАЕ, Індія, Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Гонконг. Відкривається все більше можливостей поставляти яблуко до Китаю, де в цьому році недобір врожаю на 12 млн тонн», – розповідає Марченко.

Основну проблему садів він бачить в тому, що вони були максимально закладені на вирощування сортів, зокрема, Голден і Симиренко, які затребувані в Росії. Після закриття цього ринку виявилося, що в Європі, та й в усьому світі, крім кількох країн, в числі яких Білорусь і Казахстан, дані сорти не затребувані.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: