НОВИНИ

У менеджменті BASF Agricultural Solutions в Україні відбулися кадрові зміни

02.06.2023 13:07
BASF_TW_16x9_0

З 1 червня 2023 року у підрозділі Agricultural Solutions BASF Україна змінюється троє керівників відділів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Очільником відділу продажів стане Юрій Журавель. Раніше він був відповідальний за відділ Комерційних та цифрових рішень в Україні.

“2023-ий ставить нові виклики, як перед українськими аграріями, так і перед усією країною загалом.Як багаторічний надійний партнер, ми продовжуємо підтримувати фермерів та тісно співпрацюємо над розробкою та впровадженням нових фінансових рішень. Це допоможе у подоланні усіх перешкод у такі складні часи”, — зазначив Юрій Журавель, керівник відділу продажів BASF Agricultural Solutions в Україні.

Анна Токаренко стане керівницею відділу Комерційних та цифрових рішень та відповідатиме за комерційні політики компанії. До призначення Анна обіймала посаду менеджерки з маркетингу напрямку зернових колосових та координувала проєкт xarvio® в Україні.

“Сьогодні складно уявити агрокомпанії, які б не користувались цифровими продуктами задля підвищення ефективності бізнес-процесів. Тож однією з цілей нашої команди буде покращення досвіду взаємодії з програмами BASF. Ми будемо продовжувати ті проєкти та процеси, які вже розпочаті, з урахуванням поточних реалій, динаміки та викликів, що стоять перед нами. Також одним з пріоритетів буде робота з командою: як всередині відділу, так і в межах всієї компанії. Ще одним важливим напрямом стане поглиблення співпраці з дистриб’юторами компанії”, — розповіла Анна Токаренко, керівниця відділу Комерційних та цифрових рішень.

Керівником відділу маркетингу в Україні стане Микола Мілієнко, який раніше був менеджером з розвитку портфеля продуктів України, Румунії, Болгарії, регіону Західної та Центральної Азії.

“Доступні інновації — наша ціль вже багато років. Застосування нових технологій, якісних препаратів і насіння можуть дати надпотужний результат та поштовх до розвитку агровиробництва. Це ми бачимо як на прикладі наших колег з ЄС, так і на прикладі українських аграріїв. Я переконаний, що Україна перевершить довоєнний потенціал агровиробництва та відновить свої позиції на світовому ринку. Тож у наших найближчих планах — оновлення існуючого портфоліо та запуск нових інноваційних рішень”, — поділився Микола Мілієнко, новий керівник відділу маркетингу.

Варто зазначити, що Павло Ільїн і Маттіас Хорш, до 1 червня 2023 року керівники відділу продажів та маркетингу відповідно, продовжують свою роботу на нових посадах у компанії BASF.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об’єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров’я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство.

За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об’єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2022 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 10,3 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Понад 111 000 співробітників Групи BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу.

Наш продуктовий портфель складається з 6 сегментів: хімічні речовини, матеріали, рішення для промисловості, поверхнево-активні речовини і технології, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2022 році обсяг продажів BASF склав 87,3 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в інтернеті за адресою www.basf.comЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: