НОВИНИ

Тюльпанове поле на Буковині планують відкрити вже у перші вихідні травня

26.04.2021 19:09
tulpany-24791

Одне із двох тюльпанових полів у Чернівецькій області починає розквітати. Його відкриття запланували вже на перші вихідні травня. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

“Вони (тюльпани – ред.) тільки починають набирати потрібних розмірів і форм. Лиш де-не-де починають квітнути. Зараз ці дощі, які прогнозують на тижні, підуть їм на користь, думаю. Сподіваємось, що за тиждень, десь саме на Великдень, наші тюльпани зацвітуть і ми зможемо приймати відвідувачів тут, на свіжому повітрі. Ми плануємо вже цими вихідними відкриватись”, – зазначила власниця поля у селі Магала, що біля траси Чернівці – Житомир, Мирослава Мерешко.

Водночас власник іншого буковинського тюльпанового поля, що в селі Мамаївці, Владислав Венгринюк повідомив, що поки остаточної дати відкриття вони сказати не можуть. Адже у них висаджені переважно пізні сорти тюльпанів, які ще не почали розквітати.

Щойно на полі зацвіте хоча б 20-30% тюльпанів, його відкриють для відвідувачів. Прогнозують, що це станеться уже за кілька днів після Великодня.

Нагадаємо, що на Буковині висадили півтора гектара французької лаванди.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: