НОВИНИ

Термінал «Євровнєшторг» внесено до Реєстру морпортів України

24.01.2019 19:00

Зерновий термінал ТОВ «Компанія «Євровнєшторг», розташований у спеціалізованому морському порту Ольвія, став першим новим терміналом, внесеним Адміністрацією морських портів України (амку) до Реєстру морських портів у 2019 році. Про це повідомила прес-служба АМКУ.

За словами керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, внесення до реєстру морських портів нового терміналу українсько-литовської компанії «Євровнєшторг» потужністю до 4 млн тонн на рік у порту Ольвія стало гарним початком року.

«У 2019 році ми також очікуємо на завершення реалізації одразу кількох проектів державно-приватного партнерства у портах. Йдеться про введення в експлуатацію зернового терміналу MV Cargo у порту Южний, днопоглиблення для якого АМПУ виконало на початку минулого року.У портах Миколаїв та Маріуполь завершується реконструкція та будівництво причалів №8 та №4 в рамках реалізації інвестиційних проектів з розвитку потужностей з перевалки зернових», – додав Вецкаганс.

Термінал ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» в порту Ольвія, почав приймати перші судна в грудні 2018 року. В планах підприємства на 2019 рік – обробити 1 млн тонн сипучих зернових вантажів.

«Адміністрація морських портів України активно сприяла підготовці запуску нового зернового терміналу і, як ми бачимо, сьогодні багато робить для модернізації всього портового господарства в Україні» – зазначив Айварас Караліус, голова правління BT Invest Ltd., яке інвестувало кошти в реалізацію проекту в порту Ольвія.

Проект компанії «Євровнєшторг» передбачає будівництво комплексу накопичення вантажів з залізничного та автомобільного транспорту з подальшим відвантаженням на морські судна. Зараз завершено будівництво чотирьох силосів місткістю по 6,5 тис. тонн кожний та одного складу підлогового зберігання на 90 тис. тонн, що дає змогу одночасно зберігати 116 тис. тонн зернових вантажів. Загальні інвестиції в першу чергу будівництва становлять 1,8 млрд. грн, завершення планується в березні поточного року. В рамках проекту створено близько 150 робочих місць.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: