ВАЖЛИВО

Тайтен Машинері Україна презентувала наявну техніку для поля 2024

06.03.2024 13:02
IMG_8268

Інвестиції в ефективність: нові та перевірені рішення, трактори, сівалки, розкидачі добрив і обприскувачі, прес-підбирачі презентувала компанія Тайтен Машинері Україна аграріям України на днях відкритих дверей у Вінницькій та Рівненській областях.

Акцент на ефективність сільського господарства. Обставини змушують аграріїв змінювати культури та оптимізувати виробництво, розвивати тваринництво. В ситуації, коли проблеми логістики зерна залишаються непередбачуваними, компанія Тайтен Машинері Україна підготувала до сезону 2024 технологічні та фінансові рішення, що допоможуть пройти рік з максимальним прибутком.

Нічого зайвого – тільки необхідне. На складах компанії вже наявні в Україні високоефективні трактори, які закривають потреби в потужності для роботи в полі та у господарстві. Це популярні моделі Case IH Puma 210 і 155, а також Farmall 110M, Maxxum 125 та 140.

KUHN – ще точніше та ефективніше. Була презентована лінійка 8-рядкових сівалок точного висіву KUHN KOSMA M 500 та KUHN KOSMA TRM, а також просапна електрична сівалка KUHN MAXIMA 3 TMR E.

Ці сівалки завдяки своїй ефективній конструкції дозволяють використовувати меншу потужність трактора, мають кращу на ринку точність висіву та надійні і міцні механізми. До цього наявні дводискові розкидачі добрив KUHN AXIS 30.2 K, які завдяки системию розподілу CDA точно і ощадливо вносять мінеральні добрива у відповідності до закладених норм. Причіпні обприскувачі KUHN METRIS 2 RHPA відзначаються надзвичайно високою ефективністю і дозволяють обробити до 100 гектарів «до обіду».

Алюмінієва штанга з маятниковим підвісом EQUILIBRA працює паралельно землі з чітким дотриманням необхідної висоти, незалежно від нерівностей і поштовхів. Електрична система постійної циркуляції CCE забезпечить ювелірну точність обприскування.

«Зелена лінія» була представлена перевіреними причіпними прес-підбирачами KUHN VB3155 OPTICUT, які забезпечують якісне скошування, підготовку та підбирання зеленої маси.

Про швидке, професійне та якісне обслуговування із наданням гарантії в будь-якому регіоні України подбаємо ми, Ваш надійний партнер та постачальник послуг – Тайтен Машинері Україна. Компанія має постійний широкий асортимент запасних частин, кваліфіковане сервісне обслуговування та розвинуту регіональну мережу – все це є запорукою ефективної роботи Вашої техніки.

Звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 0 800 50 80 80  Перегляди: 131
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: