НОВИНИ

Тайтен Машинері Україна отримала нагороду за Розвиток та відмінні результати роботи у 2023 році

29.02.2024 15:47
IMG_8187

19-21 лютого 2024 у Римі пройшла зустріч дистриб’юторів під назвою «Case IH Wholegoods, Parts & Service Middle East and Africa DISTRIBUTOR MEETING». Подія зібрала представників з різних країн світу, які мали можливість обмінятися досвідом, розповідаючи про ведення бізнесу, можливості, перспективи та перепони, з якими стикаються на вітчизняних ринках. 

В рамках події окремий блок було присвячено досягненням дилерів. Ми надзвичайно раді та горді поділитися тим, що Тайтен Машинері Україна отримала нагороду за Розвиток та відмінні результати роботи у 2023 році.  

Ми стали найкращим дилером виробника бренду CASE IH на території України попри складнощі та важкі реалії, в яких працює аграрна сфера та весь бізнес третій рік поспіль. Ми дуже пишаємось таким результатом та вдячні нашому партнеру, CNH Industrial, за те, що підкреслили наші досягнення й мотивуєте рости та розвиватися всю команду ще більше, долаючи будь-які перешкоди на своєму шляху.

Ця нагорода була б неможливою без тісної співпраці та довіри наших Клієнтів.

Українські аграрії вкотре демонструють неймовірну стійкість та відважність, працюючи на ринку в умовах сьогодення, долаючи не лише перешкоди, які створює природа, але й страшні наслідки війни. Ваша праця та витривалість надзвичайно важливі як для країни, так і для всього світу. Низький вам уклін!

Тайтен Машинері Україна продовжує розвиватися й підтримувати вітчизняних аграріїв, надаючи їм найбільш вигідні умови з придбання техніки, запчастин, сервісних послуг та продуктів точного землеробства. В синергії з нашими ключовими партнерами та провідними банківськими установами ми створюємо взаємовигідні програми фінансування для зростання та розвитку сільськогосподарської галузі. Разом все подолаємо!

Звертайтеся до нас за номером 0 800 50 80 80 залишайте заявку на сайті https://www.titanmachinery.ua/Перегляди: 27
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: