АНАЛІТИКА

Стало відомо, як в Україні змінилися ціни на капусту

23.02.2024 08:11
4

На поточному тижні в Україні намітилася тенденція зниження відпускних цін на білокачанну капусту, повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Зниження цін у даному сегменті пов’язане зі збільшенням пропозиції даної продукції на ринку. Відвантаження цього тижня відновили ті виробники, які раніше вважали за краще притримувати білокачанну капусту в сховищах в очікуванні вищих цін.

Так, сьогодні українські фермери вже готові вести відвантаження білокачанної капусти по 6-10 грн/кг ($0,16-0,26/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше.

За словами операторів ринку, знижувальний ціновий тренд у цьому сегменті зумовлений помітним зниженням торговельної активності, як з боку оптових компаній, так і з боку роздрібних мереж. Крім того, якість продукції у вже відкритих сховищах стрімко погіршується, що також негативно позначається на цінах білокачанної капусти.

Проте, зазначимо, що, попри зниження цін, наразі ціна на капусту в Україні в середньому на 11% вища, ніж в аналогічний період минулого року.Перегляди: 1192
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: