НОВИНИ

Стало відомо, коли потрібно обробити яблуні в саду, щоб гарно вродили

26.02.2024 19:15
11

З приходом весни наближається час для обробки яблунь у вашому саду, що є ключовим етапом для забезпечення здоров’я дерев та врожаю. Важливо не пропустити відповідний момент, адже це може мати велике значення для майбутнього стану вашого саду. Про це повідомляє Улюблена, пише agronews.ua.

Перша обробка, яка спрямована на захист від захворювань, має бути проведена ранньою весною, коли бруньки ще у сплячому стані. На цьому етапі рекомендується використовувати 3% розчин бордоської рідини. Якщо ви вже використовували цей препарат восени, то навесні слід використати 3% розчин залізного купоросу. Важливо пам’ятати про чергування препаратів, щоб уникнути розвитку резистентності.

Другу обробку проти грибкових захворювань рекомендується проводити коли зацвітає рожевий конус. На цьому етапі рекомендується використовувати 1% розчин мідного купоросу, але можливі й інші альтернативи. Важливо бути обережними, щоб уникнути опіків молодого зеленого листя.

Невчасна або неправильна обробка може призвести до розвитку захворювань та вплинути на врожайність вашого саду. Тому слід дотримуватися вказівок щодо часу та препаратів для обробки яблунь, щоб забезпечити їх здоров’я та високий врожай.Перегляди: 2301
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: