НОВИНИ

Стало відомо, як заробити на виробництві органічних добрив

22.12.2019 17:07
newbanner-1024x524

Ми всі знаємо, що рослини ростуть за рахунок поглинання з ґрунту потрібних їм мінеральних речовин. Ґрунт поступово виснажується, і, якщо фермер хоче отримати хороший урожай, то йому необхідні добрива. Ще ми знаємо, що найкращі й дружні до екології добрива — це органічні.Про це пише pro-consulting.ua.

А з чого виходять органічні добрива? Правильно, з усілякої органіки: відходів життєдіяльності сільськогосподарських тварин, залишків агровиробництва, харчових відходів. Тобто існує попит на екологічно чисті добрива і величезна кількість сировини, з якої ці добрива можна зробити.

Між цими полюсами і ховається прекрасна бізнес-ідея — налагодити випуск органічних добрив.

Якщо ж відразу пірнати у вир бізнесу боязно, можна піти еволюційним шляхом дрібними кроками. Так вчинили, наприклад, Юрій Поляков та Ірина Миронова, засновники проекту «Львівський хробороб».

Як можна зрозуміти з назви, Юрій та Ірина вирощують черв’яків. Черв’яки переробляють органічні відходи в гумус. Спочатку засновники ставилися до свого проекту як до хобі, вкладаючи в його розвитку всього по 50 доларів в місяць і витрачаючи на догляд за підопічними по годині в день.

Однак, поступово справа набула комерційний оберт: гумус стали купувати тепличні господарства для добрив, а самих хробаків реалізовували рибалкам на наживку через спеціалізовані магазини.

Зараз у «хроборобів» понад 60-ти черв’ячних сімей і далекосяжні плани з розвитку бізнесу. Зокрема, у них є намір інтегрувати підприємство по переробці органіки в міську інфраструктуру, що допоможе перетворити відходи їжі що, в достатку, генеруються міським населенням, в цінну сировину для екологічно чистого добрива.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: