НОВИНИ

Стало відомо, чи буде Україна забезпечена нафтопродуктами у разі припинення їх постачання з Білорусі

14.02.2022 15:33
c9dde0a9-ba708ec6c91cdc7c9b8bc80941c35168

«Україна має план дій у разі припинення Білоруссю постачання нафтопродуктів», – заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Про це повідомляє Інтерфакс Україна, пише agronews.ua.

Він додав, що наразі немає передумов прогнозувати відмову сусідньої держави від них. «Ми маємо план дій на будь-яку ситуацію. Сьогодні ми не бачимо припинення цих постачань», – сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО у п’ятницю.

Водночас він зазначив, що у разі припинення постачання нафтопродуктів із Білорусі Україна імпортуватиме їх морським шляхом. «Єдине питання у нас на сьогодні – якщо держава-агресор перекриватиме Чорне море, тоді ми розумітимемо, що у нас є Європа, залізничним шляхом з Європи отримуватимемо це пальне», – пояснив секретар РНБО подальші дії. Він також наголосив, що Україна має багато партнерів, зокрема Польщу та країни Балтії, “які нам допомагають і за що ми їм дуже вдячні”.

Читайте також: Українські птахівники згортають виробництво.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: