ВАЖЛИВО

Стало відомо, чому ПриватБанк списує усі кошти з карток клієнтів

29.08.2022 19:19
e43334c56ff60cda67dd3778ecffb18c

“ПриватБанк” без сповіщення списав усі кошти з картки клієнта, вказавши в транзакціях причину – “оплата товару”.  Про це обурений клієнт пише у відгуку на сайті “Мінфін“, пише agronews.ua.

Пізніше з’ясувалося, що гроші були списані в рахунок погашення колекторській компанії через приватного повідомника – без інформування клієнта, за нотаріальним написом.

“Судового рішення не було і без нього “ПриватБанк” за розпорядженням списав мої кошти з картки. Згідно статті 1071 ЦКУ примусове списання коштів з рахунків платників ініціюють стягувачі на підставі виконавчих документів, виданих судами.Тобто в інструкції чітко вказується, що примусове списання коштів можливе на підставі не будь-яких виконавчих документів, а тільки виданих судами”, – підкреслює клієнт.

У відповідь представник банку написав, що” Приват ” у своїй роботі керується виключно вимогами чинного законодавства та нормативно-правовими актами НБУ, що регулюють відносини у сфері банківської діяльності.

“Якщо в банк надходить платіжна вимога від приватного виконавця – ми не можемо відмовити в списанні коштів з карткового рахунку”, – заявили в “ПриватБанку”.

скріншот

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результатиПерегляди: 15
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: