НОВИНИ

Стало відомо, чому на полях пропадають овочі

10.06.2022 14:08
305785_1-13674

Одне з черкаських сільськогосподарських овочевих підприємств може втратити вирощений урожай через відсутність пального, без якого трактори не можуть обробити землю чи зібрати врожай. Про це повідомляє «Суспільне Черкаси», пише agronews.ua.

Єдиним виходом є створення спеціальних умов для аграріїв, аби жителі області не залишилися без овочів, розповів агроном Руслан Величко.

«Ситуація склалася катастрофічна. Ми використали весь свій бюджет на те, щоб проплатити за пальне. І через дуже великі черги ми не зможемо відправити трактори по місту його шукати, щоб заправити. Дають по 20 літрів, а для трактора 20 літрів — це тільки, щоб з’їздити туди», — прокоментував Руслан Величко.

Також через різне дизельне пальне часто ламається техніка.

Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець розповів, що нині аграріям потрібно 12 тисяч тонн дизельного пального.

«Ми склали заявки й передали до міністерства аграрної політики та міністерства енергетики. Я сподіваюся, що їх належно розглянуть, бо на рівні держави вживається максимум заходів для того, щоб постачання це відбулося», — прокоментував ситуацію Ігор Табурець.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: