НОВИНИ

Стало відомо, чому фермери поголівно відмовляються від свинарства

21.01.2022 15:02
9797654545454556464

Поголів’я свиней на німецьких фермах впало до найнижчого рівня за останні 25 років, і все більше фермерів відмовляються від їх утримання через слабкий попит і низькі ціни на свинину. Про це повідомляє pigua.info/uk, пише agronews.ua.

Цього року ринок свинини в Німеччині постраждав від збоїв в експорті, викликаних поширенням африканської чуми свиней (АЧС), коронавірусних локдаунів, а також загальної тенденції відмови від вживання м’яса.

Кількість свиней на німецьких фермах в листопаді 2021 року скоротилася на 9,4% порівняно з минулим роком і склала близько 2,45 млн. тварин.

Близько 18 800 німецьких ферм займалися свинарством у листопаді, що на 7,8% менше, ніж торік. «Серед причин – низький попит з боку роздрібної торгівлі і на експорт, а також низькі ціни на свинину», – заявили в німецькому уряді.

Китай та інші покупці заборонили імпорт німецької свинини у вересні 2020 року після того, як перший випадок АЧС був підтверджений у дикого кабана на сході Німеччини недалеко від кордону з Польщею. Продажі німецької свинини всередині Європи тривають.

«Уряд Німеччини повинен розробити стратегію допомоги фермерам і запобігти втраті частки ринку для своїх фермерів в порівнянні з іншими країнами», – повідомив Торстен Штаак, глава німецької асоціації свинарів.

Читайте також: Оголошено аукціони з продажу майна ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: