НОВИНИ

«Сновськрайагролісгосп» завдав збитків державі на суму понад 10 млн

08.07.2020 16:32
https://agronews.ua/

ДЕІ Чернігівської області провела позапланову перевірку ДП “Сновськрайагролісгосп”. За результатами перевірки виявлено 2 669 незаконно зрізаних дерев. Державі завдано збитків на суму 10 млн 416 тис 843 грн. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Андрій Мальований, Голова Державної екологічної інспекції України, пише agronews.ua.

“За грубе порушення природоохоронного законодавства підприємству буде виставлено претензію для добровільної сплати нарахованих збитків. У разі ухилення інспекція звернеться до суду для примусового стягнення”, – наголосив Мальований.

Рубка

Держекоінспекція провела позапланову перевірку ДП "Сновськрайагролісгосп". За результатами перевірки виявлено 2 669 незаконно зрізаних дерев. Державі завдано збитків на суму 10 млн 416 тис 843 грн.За грубе порушення природоохоронного законодавства підприємству буде виставлено претензію для добровільної сплати нарахованих збитків. У разі ухилення інспекція звернеться до суду для примусового стягнення.

Posted by Андрій Мальований on Tuesday, July 7, 2020

Читайте також: на Вінниччині незаконно вирубали ліс. Розмір шкоди, заподіяної внаслідок знищення дерев становить 578 200 грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: