НОВИНИ

SingleKnife – ефективне подрібнення грудок і ґрунтової кірки

22.03.2024 11:45
VV9209_24073

Культиватори NZ (NZ Aggressive та NZ Mounted) від компанії Väderstad мають широкий набір робочих органів, що дає змогу скомпонувати машину під власні потреби і бути однаково ефективними за різних умов роботи.

Для попереднього подрібнення груддя і вирівнювання поверхні поля під час передпосівного обробітку ґрунту культиватори та зернові сівалки Väderstad можуть бути оснащені спеціальними вирівнювальними планками CrossBoard та CrossBoard Heavy, які встановлюють у передній частині агрегатів.

За роботи у важких умовах або ж потреби точнішого вирівнювання ґрунту перед робочими органами культиватора чи сівалки виробник також пропонує використовувати спеціальний стабілізуючий брус, який забезпечує синхронну роботу всіх вирівнювальних планок.

Крім того, вирівнювальні планки CrossBoard та CrossBoard Heavy можна дооснастити одинарним (SingleKnife) чи подвійним (DoubleKnife) ножем, за допомогою якого відбувається інтенсивне розрізання та подрібнення великого груддя навіть із великою кількістю коренів рослин. Встановлення ножів відбувається без інструментів — фіксатор швидкої заміни QuickChange значно спрощує, пришвидшує та полегшує зміну обладнання.Перегляди: 248
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: