НОВИНИ

Сімейній молочній фермі із Сумщини вдалось переїхати 

21.03.2022 14:04
130730_6039

Команда проєкту «Сімейні молочні ферми» докладає максимальних зусиль для збереження фермерських господарств та поголів’я у воєнний час. Про це повідомили в пресслужбі проєкту, пише agronews.ua.

Як зазначається, наразі 37 ферм знаходяться на окупованій території та в зоні бойових дій.

Завдяки вчасним діям, команді вдалось перемістити корів та обладнання з Сумщини та створити нову ферму в с.Павлівка, Чутівський р-н, Полтавської області. Її власник, Микола Мирко, навіть в умовах війни вирішив розпочати власну справу і планує реконструкцію корівника на 20 голів.

Крім цього, частина виробленого молока на цій фермі, як і в інших, спрямовуватиметься на потреби військових та благодійництво.

Проєкт «Сімейні молочні ферми» підтримує також інших учасників, зокрема, надав насіння для посіву кукурудзи фермі «Господар» з Вінниччини. Власники ферми лише за 14 днів березня передали майже 1 500 кг молока тимчасово переміщеним особам, які поселились в їхній громаді. Силос для корів також отримали власники ферми «Юнікасоль».

Проєкт допоміг із комбікормом сімейній фермі «Поділля Еко Мілк», що у Тернопільській області. Навіть попри війну в країні, сім’я Олега та Ніни Липки нещодавно купили 2 корови та 5 телят. Наразі реалізація молока в «Поділля Еко Мілк» стабільна, але, окрім цього сім’я періодично безоплатно надає по 100–120 л молока для військових.

Читайте також: Названо компанії, які фінансують війну проти України.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: