НОВИНИ

Шипшину додано до переліку культур, які можуть бути вирощені за рахунок грантів

12.01.2024 14:02
shypshyna-korystj

До переліку культур, які можуть бути вирощені за рахунок грантів, додано шипшину – для всіх областей України та мигдаль – для Одеської області. Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» повідомила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Садивний матеріал, який використовується у грантовому проекті, має бути занесений у Реєстр сортів рослин України або Реєстр патентів. В залежності від вибору культури ранжується сума гранту.

Нагадаємо, що програма діє для юридичних осіб та ФОПів з КВЕДом на садівництво. Розмір гранту – від 140 тис. до 400 тис. грн на гектар, але не більше 10 млн. грн. Кошти можна використати лише для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику площею від 1 до 25 га з встановленням системи зрошення та водозабору. Термін реалізації проекту – 18 місяців з часу отримання бюджетних коштів. 70% вартості проекту висадки складає грант і 30% – власні або кредитні кошти одержувача. Земля у власності або оренді має бути не менше, ніж на 7 років.


Перегляди: 180
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: