НОВИНИ

Щороку середня зарплата в Україні підвищуватиметься на 2 тис. грн

24.12.2019 09:55
360178

На Мінекономіки покладена частина завдань соціального спрямування, зокрема, регулювання ринку праці. Проект закону «Про працю» вже розроблено, незабаром він з’явиться у публічному доступі. Про це інформує прес-служба Мінекономіки, з посиланням на слова міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова.

«У нас 8,5% безробітних, тобто 1,5 мільйони. Потрібно спростити законодавство, полегшити наймання співробітників та підвищити їхній соціальних захист. І точно змінити роботу центрів зайнятості. Вони не мають бути соціальною касою, а повинні надавати реальну допомогу людям у пошуку достойної роботи. Тому що туди тільки за грошима приходять», — стверджує він.

За словами міністра, людям потрібні давати навички, доцільні за сучасних ринкових умов. Тому що виникає парадокс люди шукають роботу, а роботодавці – працівників.

«Наше завдання скоротити безробіття до 5%, а зарплати підвищувати хоча б на 2 тис. грн в рік. Тоді як річне зростання цін має бути не вище 5%», — додав Милованов.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: