АГРОФОТО

Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук

02.12.2021 08:33
23RD.COM CLEANED

Його яскраво-рожевий і червонуватий колір, напівсолодкий смак, соковитість і хрустість роблять його ідеальним яблуком. Даний сорт абсолютно задовольняє вимоги ринку. Враховуючи всі ці причини та тривалий термін зберігання, Candine здобув міжнародне визнання. Про це повідомляє freshplaza, пише agronews.ua.

Ініціатива, започаткована в результаті злиття Atlantic Portuguese Apple і Candine, дозволить виробникам діяти під єдиним іміджем бренду. Метою їх є досягнення позитивної диференціації ринку.

«Ця угода дає змогу задовольнити ринковий попит на місцеву та якісну продукцію. Крім того, виробнича зона в Португалії має належні умови длявирощування яблука привабливого червоного кольору», – розповідають у компанії.

На даний момент в Іспанії, Франції, Італії, а тепер також у Португалії, висаджено близько 500 га цього сорту.

«Ми віримо, що в майбутньому площа збільшиться, і яблука Candine закріпляться як одні з найкращих на ринку. Стратегія для кожного ринку різна та різна в кожній країні, але у Франції та Італії, звідки зараз збирають урожай, дуже важливо, щоб продукт був присутнім у широкомасштабному розповсюдженні та дозволив кінцевому споживачу насолодитися найкращим смаком».

Candine має універсальний смак, який загалом цінується на всіх ринках. Найбільший потенціал спостергіається зокрема, в Європі, Китаї, Тайвані та Таїланді.

Читайте також: В Україні відбудеться національний круглий стіл щодо протидії рейдерству.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: