НОВИНИ

Річкові перевезення в Україні мають зрости втричі

13.11.2019 16:53
barzha-1024x576

Річкові перевезення в Україні мають зрости втричі протягом наступних шести років. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час представлення змін, які плануються у сфері інфраструктури та транспорту до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та наступні 5 років, йдеться на Урядовомі сайті.

Впровадження реформи у сфері водного транспорту стане гарним стимулом для розширення можливостей транспортної інфраструктури України.

«Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги та захистити їх від руйнування, а також сприятиме створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівельних компаній», — зазначив Владислав Криклій. У 2020 році буде відремонтовано 4 шлюзи для забезпечення безпеки судноплавства.

За словами міністра, важливою ланкою, яка замикає річкові, залізничні та автомобільні перевезення в Україні є морські порти. Тому Уряд приділяє особливу увагу розвитку портової галузі.

«Саме тут, у портах Ольвія та Херсон реалізуються перші концесійні проекти. На черзі Маріуполь, Миколаїв, Одеса, та поромний комплекс у морському порту Чорноморськ. Такий формат державно-приватного партнерства дозволить залучити у галузь необхідні інвестиції та забезпечити гідні умови праці для людей», — підкреслив Владислав Криклій.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: