НОВИНИ

«РАЖТ» та «Байєр» розроблятимуть гібрид пшениці

23.04.2021 15:32
grau

Нове партнерство спрямоване на забезпечення фермерів новими сортами пшениці з високою якістю зерна та покращення практик стійкого розвитку у сільському господарстві. Про це повідомляє пресслужба компанії «Байєр», пише agronews.ua.

«РАЖТ» та «Байєр» домовились про ексклюзивну співпрацю для спільної розробки найсучасніших гібридних сортів пшениці. Дві компанії, які прагнуть задовольнити зростаючі потреби фермерів у Європі, будуть діяти разом, поєднавши провідну європейську генетику м’якої пшениці з доступом до новітніх методів селекції, високоефективних систем виробництва насіння і передових цифрових рішень.

Пшениця є найбільш широко вирощуваною харчовою культурою у світі. Тільки в Європейському Союзі та Великобританії щорічно обробляють понад 25 мільйонів гектарів. Пшениця забезпечує близько 20 відсотків споживаних у світі білків. Забезпечення врожаю пшениці за допомогою гібридних систем виробництва пшениці, які допомагають підвищити врожайність та стійкість культури, допоможе задовольнити очікуване збільшення споживання їжі для прогодування зростаючого населення світу.

Завдяки поєднанню лідерства «Байєр» у галузі захисту врожаю пшениці, досвіду в системах виробництва насіння та передових цифрових рішень у сільському господарстві, а також лідерства «РАЖТ» серед європейських компаній, що займаються зерном та насінням, з постійними інноваціями, які стосуються сортів насіння, обидві компанії мають намір прискорити розвиток технології вирощування гібридної пшениці та забезпечення інноваційної системи вирощування пшениці.

Цілі співпраці, які підтримують розвиток сільського господарства

«Гібридна пшениця дає фермерам можливість вирішувати проблеми кліматичних змін, водночас досягаючи більш високої продуктивності в стійких системах посівів», – говорить Боб Рейтер, керівник відділу досліджень та розробок відділу Аграрного підрозділу «Байєр». «Ми раді співпраці з «РАЖТ», це допоможе запропонувати фермерам, що вирощують пшеницю, нові рішення, які підтримують їхні зусилля щодо отримання якісного врожаю пшениці».

Бруно Тремблей, керівник діяльності в регіоні Європа, Близький Схід та Африка Аграрного підрозділу «Байєр» підтверджує: «Наша угода з «РАЖТ» розпочинає чергову захоплюючу співпрацю двох історичних партнерів з додатковими інноваціями та цифровими можливостями, необхідними для розкриття потенціалу агрономічних показників пшениці. Разом ми забезпечимо провідну в галузі гібридну систему вирощування пшениці для наших виробників у Європі. Це також сприятиме створенню більш самодостатньої продовольчої європейської системи».

Лоран Геррейро, генеральний директор «РАЖТ Семенс», також розглядає цю співпрацю як переломний момент для фермерів.

«РАЖТ» постійно дотримується стійкого розвитку сільського господарства. Ця угода, метою якої є покращення показників пшениці та нові практики вирощування, дозволить нам ще більше підтримувати фермерів. Ми відповідаємо потребам сучасного сільського господарства. Ці нововведення дадуть змогу задовольнити потреби різних видів сільського господарства, а саме: поєднуючи Материнські культури, кожна з яких має інноваційні характеристики, ми зможемо запропонувати фермерам сорти пшениці, які вирішують основні проблеми, з якими стикаються фермери на будь-якому зі своїх полів», – говорить Лоран Геррейро.

Нагадаємо, що на Житомирщині арабська компанія інвестує $1,5 млн у виробництво органічних добрив.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: