НОВИНИ

Рада створить робочу групу для врегулювання проблеми навколо відкриття ринку землі

16.11.2020 14:32
1611202003

Протягом цього пленарного тижня Верховна Рада має об’єднатися та продемонструвати консолідовану позицію, заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час онлай-включення на Погоджувальній Раді депутатських фракцій та груп. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України, пише agronews.ua.

Голова Верховної Ради відзначив, що Парламент швидко та консолідовано відреагував   на ситуацію, пов’язану із конституційною кризою.

“Я впевнений, що необхідно перейти до другого етапу – створити робочу групу, яка б вже почала напрацьовувати ті законодавчі ініціативи, які  планувалися. Ми не можемо “займати позицію страуса” і робити вигляд, що ця проблема вирішиться без нас”, – зауважив Дмитро Разумков та закликав не гальмувати процес. 

 За його словами, Парламент продовжить ефективно виконувати свою роботу та напрацьовувати законодавчу ініціативу, яка б допомогла врегулювати ситуацію і вийти з цієї кризи.  “Законопроект 4304 був розроблений та підтриманий майже всіма політичними силами і фракціями. Я впевнений, що і сьогодні цей законопроект залишається актуальним”.

 “Ми повинні продемонструвати, що ми вміємо, можемо і знаємо як досягати результату”, – зауважив Голова Верховної Ради та висловив сподівання, що Парламент підтримає важливі рішення. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: