НОВИНИ

На Вінничині протестували проти знищення цукрового заводу

27.05.2020 12:32
https://agronews.ua/

Десятки мешканців Кирнасівки Тульчинського району, що на Вінничині 26 травня перекрили залізничний проїзд, протестуючи проти чергової спроби знищити цукровий завод. Про це повідомляє 33 kanal, пише agronews.ua.

“З людьми, які працювали на заводі, дотепер не розрахувалися. Ми розуміємо, що грошей вже не побачимо, то хоча б цукром відплатили, а вони хочуть його прикарманити. Ми були б раді, якби завод знову запрацював. Він давав роботу півтисячі місцевих. А тепер його хочуть розібрати і продати. І все зробити тихцем, щоб громада нічого не отримала”, – зазначили мешканці Кирнасівки.

Протестуючі наголошують, що уже були спроби порізати завод. Частину порізаного все-таки вдалося вивезти.

“І ось тепер невідомі люди знову прибули на завод і приступили до цих самих дій. Ми швиденько зібрались і на місце, аби цього не допустити!”, – сказали мешканці Кирнасівки.

Десять років правоохоронці розслідують справу про кирнасівський цукор. Протягом цього часу змінилося декілька керівників заводу.

У грудні минулого року кирнасівські активісти у присутності перших осіб районної влади познайомилися з новим виконавчим директором ТОВ «Кирнасівський цукровий завод» Сергієм Бевзенком та інвестиційною програмою власника компанії.

Програма дуже приваблива: за наступних п’ять років на місці теперішнього заводу має побудуватися елеватор, якщо дозволять технічні умови – ще низка об’єктів із переробки сільськогосподарської продукції, а також біогазова станція.

“Сума інвестицій – 180 мільйонів доларів. Людям обіцяли роботу під час будівництва та вже на діючих підприємствах. То ж невже їх знову надурили?”, – йдеться у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: