НОВИНИ

Польща посилює інспекцію сільгосптоварів на кордоні з Україною

05.02.2024 10:17
9

Міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Секерський анонсував посилення контролю й активізацію перевірок української агропродукції, яка експортується до РП. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Міністр Секерський інспектує пункти пропуску на польсько-українському кордон.

«Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства»,- наголошує міністерство сільського господарства і розвитку Польщі.

Як повідомило міністерство, в межах інспекції сільськогосподарської продукції з України міністр відвідав пункти пропуску «Медика» і «Корчова».

Під час відвідання пунктів пропуску міністр зустрівся також з представниками організації аграріїв «Обмануте село», яке раніше блокувало дорогу поблизу пункту пропуску «Медика-Шегині».

Як повідомляло агентство, заступник міністра сільського господарства і розвитку села Польщі Міхал Колодзєйчак зранку у неділю, 4 лютого, прибув з перевіркою на прикордонний пункт з Україною в Дорогуську.Перегляди: 46
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: