В Офісі великих платників податків Державної податкової служби вказали, що ліцензію будуть анулювати шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження. Пише officevp.tax.gov.
Читай нас також у Viber та Telegram.
Порядок видачі та анулювання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним врегульовано нормами Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №481), – сказано у повідомленні.
Відповідно до ст.ст. 3 та 15 Закону №481 ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження. Підставою для анулування є:
– заяви суб’єкта господарювання;
– рішення про скасування держреєстрації суб’єкта господарювання;
– несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії;
– рішення суду про встановлення факту фальсифікації суб’єктом господарювання алкогольних напоїв або тютюнових виробів, або пального;
– отримання від уповноважених органів інформації, що документи, копії яких подані разом із заявою на отримання ліцензії, не видавав/не погоджував такий орган;
– встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.
Чинним законодавством не передбачено повернення коштів у разі дострокового анулювання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.