НОВИНИ

Площі під овочами борщового набору зростуть на 20-30%

16.05.2023 07:02
Depositphotos_25387865_XL-61403

Цього року аграрії збільшили вирощування культур «борщового» набору в низці областей України. Тому з осені ситуація на ринку овочів  буде більш позитивною. Дефіциту не буде, ціни стабілізуються. Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

«Промислове вирощування культур «борщового» набору — моркви, цибулі, капусти, червоного буряку — зросте на 20-30% в центральних областях України. Збільшені посіви томатів, на які виник дефіцит минулого року. Тому з осені ситуація на ринку овочів стабілізується. Ми очікуємо зменшення імпорту і, відповідно, врегулювання цін», — зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, для вирощування моркви, цибулі, капусти, червоного буряку розширені площі в Тернопільській, Хмельницькій і  Вінницькій  областях. Також збільшені посівні площі під овочі, в тому числі в регіонах, де є зрошення. Зокрема, на Одещині — на 10-15%, частині Миколаївської області та на деокупованій Херсонщині.

Крім того, за словами першого заступника, посівні площі під цукровий буряк збільшено приблизно на 25% у порівнянні з попереднім роком. Відтак, цукру для внутрішнього споживання буде вироблено достатньо. За прогнозами — близько півтора мільйона тонн при внутрішніх потребах у 900 тис. т.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: