Пісочинська громада на Харківщині отримала 13 тонн гуманітарного вантажу. Це – їжа, предмети першої потреби та речі, необхідні для тих, хто змушений тікати від активних бойових дій. Пісочин – це передмістя Харкова і відносно спокійне місце. Саме тому тут прихисток отримали майже 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб з самого Харкова і найбільш постраждалих від російських обстрілів громад області. Про це повідомляє пресслужба ВАГ, пише agronews.ua.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/1111.jpg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/5555.jpg)
Допомогу Пісочинська громада отримала від АОМС «Об’єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття», до якого входять 12 територіальних громад Закарпатської області, спільно з Мальтійською службою допомоги Берегівського району.
Ініціатива “Згуртовані громади”, організованого Всеукраїнською асоціацією громад спільно з програмою USAID з аграрного і регіонального розвитку – АГРО – має своє продовження та працює на підтримку життєдіяльності та підсилення партнерства між громадами та регіонами задля Перемоги.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/444444.jpg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/07/2222222.jpg)
Цей вантаж збирали і відправляли за сприяння координатора ВАГ у Закарпатській області Івана Дем’янчука. Це не вперше закарпатці допомагають Харківщині в межах ініціативи “Згуртовані громади”.
Читайте також: В Україні пенсіонери можуть отримати допомогу від ООН