НОВИНИ

Озвучено, вартість логістики з Львівщини до Польщі

30.09.2022 11:07
picture-web-623x370

ТОВ «КПК-Інвест», що на Львівщині, налагодив експорт власної агропродукції до Польщі. Проте витрати на транспортування у порівнянні із минулим роком зросли вдвічі. Про це The Ukrainian Farmer розповів операційний директор ТОВ «КПК-Інвест» Ігор Свистун, пише agronews.ua.

За його словами, підприємство наразі доволі мляво експортує ріпак і пшеницю на Польщу.

«Це дуже довго і доволі дорого: логістика сягає 100 євро/тонна. А з Києва чи Центральної України витрати на транспортування ще дорожчі», – зауважив Ігор Свистун.

Він уточнив, що підприємство транспортує зерно за кордон орендованими автівками.

«Вартість таких перевезень у порівнянні з минулим роком підвищилась на 70-100%. Та й залізниця подорожчала удвічі», – додав Ігор Свистун.

Враховуючи складнощі із логістикою, у ТОВ «КПК-Інвест» вирішили перестрахуватися: на елеваторі, розрахованому, зокрема, й на поклажодавців, зберігатимуть тільки власне зерно. 

«Та й у полі кукурудзу не залишатимемо, оскільки маємо сушарки. Котли працюють на пелетах з минулого жовтня, але від газу ми їх не від’єднували», – підсумував Ігор Свистун.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: