НОВИНИ

Озвучено перспективи розвитку ринку яблук до 2030 р

21.02.2024 13:10
Ripe red apples on the table

До 2030 року очікується значне зростання світового ринку яблук. Про це повідомляє techhorticulture, посилаючись на звіт IndexBox, пише agronews.ua.

Причому таке зростання пояснюється декількома факторами, зокрема технологічним прогресом у вирощуванні яблук, розширенням органічних сортів яблук і все більшим використанням яблук у різноманітній харчовій промисловості та виробництві напоїв.

Основні чинники зростання ринку включають збільшення попиту на здорові закуски, впровадження передових сільськогосподарських методів і розширення сектору роздрібної торгівлі. 

Однак ринок також стикається з такими проблемами, як зміна клімату, що впливає на врожайність, і коливання цін через різні обсяги виробництва.

Споживчі переваги зміщуються в бік органічних та місцевих фруктів, що значно впливає на попит. Крім того, зростання кількості веганів і людей, які піклуються про своє здоров’я, сприяє зростанню споживання яблук.

У звіті наголошується, що промисловість напоїв, зокрема сектор сидру, а також хлібопекарська та кондитерська промисловість мають найбільше споживання яблук. Зростання цих галузей безпосередньо впливає на попит на яблука.Перегляди: 47
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: