АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на зернові в Україні

27.02.2024 07:01
1

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 19 – 25 лютого, пише agronews.ua.

На початку минулого тижня вартість кукурудзи дещо піднялася на фоні короткострокового попиту тваринницьких підприємств і трималася в стабільному діапазоні до його завершення. Ринок пшениці перебував під тиском, зокрема по фуражу. Олійний комплекс здебільшого залишився без змін, а попит окремих переробників, яким необхідно поповнювати свої запаси, стримує до подальшого просідання індикативів.

«Наявність великих товарних запасів пшениці в ЄС і Чорноморському регіоні обмежує спроби до зростання, незважаючи на очікування волатильності ринку в травні. Крім того, не додає оптимізму на висхідний тренд слабкий експортний попит та наближення початку посівної кампанії», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 25 лютого:

  • кукурудза – 5 021,09 грн/т (+0,31%);
  • пшениця 2 класу – 6 618,50 грн/т (-0,61%);
  • пшениця 3 класу – 6 060,85 грн/т (-0,17%);
  • пшениця 4 класу – 5 205,08 грн/т (-0,06%);
  • соняшник – 13 174,59 грн/т (-0,11%).

На світовому ринку минулого тижня ф’ючерси на пшеницю закрилися трохи вище, зокрема на Чиказькій торгової біржі (CBOT), а спотова ціна на кукурудзу опустилася нижче 4 доларів, насамперед через ліквідацію готівкового ринку.

«Зараз трейдери уважно стежать за прогнозами рентабельності врожаю на майбутній посівний сезон у США, а в березні очікуються важливі звіти про запаси та перспективи посіву», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм –AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».Перегляди: 1150
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: