НОВИНИ

Озвучено найперспективніші сорти яблунь

03.09.2021 15:02
yabluka-red-chif

Олександр Середюк, агроном ПСП «Громівка», яке має 50 га саду в Чернівецькій області, порадив закладати яблуневий сад сортами Ред Чіф, Гала, Голден, Чемпіон та Гренні Сміт на площі до 10 га, щоб можна було обробляти одним комплектом. Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи», пише agronews.ua.

«Раджу закладати територію у 9–10 га. Це зручно, тому що можна обробляти одним комплектом, – сказав Олександр Середюк. – Також раджу ретельно підійти до вибору сортів. На сьогодні я б розглядав Ред Чіф, Гала, Голден, Чемпіон і, можливо, Гренні Сміт.

Хоча, за словами спеціаліста нині найуспішніше продаються яблука Чемпіон, Гала та Голден. Адже це сорти, що мають найбільший попит на нашому внутрішньому ринку. 

«Але ж, я вважаю, що сьогодні ті, хто хоче крокувати в ногу із сучасним розвитком садівництва, має вирощувати й інші перспективні сорти, наприклад, Ред Чіф, Гренні Сміт — нарівні з Чемпіоном і Голденом, які завжди мають попит», – сказав агроном.

Нагадаємо, що Україна витіснила Росію з ринку кавунів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: