НОВИНИ

Озвучено, куди окупанти вивозять крадене в Україні зерно

05.05.2022 12:00
original-yc9

Судно “Матрос Позынич” завантажило 27 тис. тонн зерна в окупованому Севастополі і прямує з ним в єгипетський порт Александрія. Про це повідомляє ua.usm.media, пише agronews.ua.

Судно «Матрос Позынич» входить до підсанкційної Об’єднаної суднобудівної корпорації. Як пише портал «Миротворець», 23 квітня судно пройшло Босфор і направилось в Керченську протоку. 24-27 квітня судно знаходилось в Керченській протоці на якірній стоянці порту Кавказ без вантажних операцій.

Потім “Матрос Позынич” знявся з якоря і після виходу з Керченської протоки вимкнув АІС. 28 квітня його помітили в окупованому Севастополі. Судно пройшло Севастопольську бухту і ошвартувалось біля зернового терміналу стивідорної компанії “Авліта” (в російських реєстрах значиться як “Авал”).

30 квітня 2022 “Матрос Позынич” вийшов з окупованого Севастополя з 27 тис.тонн пшениці. Порушник увімкнув судновий транспондер лише наступного дня, 1 травня. В АІС вказано порт призначення Александрія (Єгипет).

Судно “Матрос Позынич” належить російській компанії ООО “Крейн Марин Контрактор”, як і “Матрос Кошка” та “Михаил Ненашев”. Всі 3 судна здійснюють регулярні рейси з вивезення зерна з окупованого Криму у великих обсягах.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: