НОВИНИ

Стало відомо, скільки коштують персики в Україні

26.07.2021 08:38
955

В Україні розпочався сезон персиків – на ринках та в магазинах є як вітчизняні, так і закордонні – на будь-який смак, проте дорожчі, ніж торік – ціни на наші персики стартують від пів сотні гривень, а закордонні принаймні вдвічі дорожчі. Про це повідомляє  Сьогодні, пише agronews.ua.

Персики на ринках – які завгодно. Обрати стиглі легко – жовтий корінчик і м’який плід. Та найсмачніші персики мають бути трохи неправильної форми.

Торік, кажуть продавці, ціни були нижчими. Ольга, яка торгує фруктами не перший рік, зізнається, що персики подорожчали щонайменше на 10-15 гривень.

“Трошки дешевше був торік – 40-45, 50, 35. Ще може трошки зменшиться ціна, але не набагато”, – каже вона.

Вдвічі дешевші персики там, де їх вирощують, на Одещині та Херсонщині.

“Ціна формується виключно по ринку, як себе веде ринок. Ринкова ціна відризняється від тої, яку ми відпускаємо – плюс 24-25 гривень”, – пояснює директор агрофірми “Білозерський” Юрій Попутько.

Та цьогоріч урожай на Херсонщині через холодну весну не надто вдалий, скаржиться агроном Володимир Вдовеченко, який 48 років доглядає за фруктовими садами.

“Перепад температури в березні, увечері +3, а на ранок +19. Якість уся однакова, крім урожайності – на 10 днів усі сорти запізнюються, спека вносить свої корективи і воно починає доганяти”, – каже він.

Нагадаємо, що вісім українських продуктів отримають визнання в країнах ЄС.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: