АНАЛІТИКА

Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 30 листопада – 6 грудня 2020 року

26.11.2020 12:02
https://agronews.ua/

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 30 листопада – 6 грудня 2020 року: 42 – 42,5 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомила прес-служба Асоціації «М’ясної галузі», пише agronews.ua.

Згідно прогнозу, ціна на свиней наступного тижня практично залишиться на рівні цін у листопаді. Ринок в очікуванні, що буде з ціною наступні місяці.

В деяких країнах ЄС зниження ціни цього тижня відбулося до 1,24 євро/кг на кондиційні напівтуші та до 0,9 євро/кг на напівтуші свиноматок і некондиції (свиней, які переросли). Вартість 25 кг поросят зменшилася до рівня їх собівартості – 25 євро/голова. Така низька собівартість 25 кг поросят в ЄС стала можлива завдяки інноваціям в генетиці свиней.

world-pig-prices_en_10

Згідно з прогнозом минулого тижня, ціна на свиней в Бразилії цього тижня досягла свого піку та почала знижуватись. Так само знизились і ціни на свиней в усьому світі. Зараз у ЄС продовжується тенденція до зниження ціни. Нагадаємо, що до АЧС у Німеччині, додались ще й заборони на імпорт до Китаю з декількох данських свинокомплексів.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

svin650-3 (1)

Вирощування свиней в Україні потребує змін, зниження собівартості. Досягти нижчої собівартості українським свинарям допоможе найінноваційніша генетика свиней у світі – Topigs Norsvin – 15-17 живих поросят на опорос, 15-18 робочих сосків у свиноматок, 1,4-1,5 кг середня вага поросят при народженні.

Завдяки Центру підвищення ефективності в тваринництві генетика Topigs Norsvin вже доступна і в Україні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: