НОВИНИ

Обсяг продажів засобів захисту рослин Corteva Agricience склав $6,3 млрд

09.02.2020 16:02
IMG-CortevaAgriscience-Timeline-1

Чистий обсяг продажів засобів захисту рослин Corteva Agricience склав $6,3 млрд у 2019 році, у порівнянні з $6,4 млрд у 2018-му. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, зниження відбулося через здешевлення валюти на 3% та впливу портфоліо на 1%, частково компенсованого збільшенням обсягу продажів на 1%. Місцева ціна залишалась незмінною.

Несприятливий вплив валюти в першу чергу був зумовлений бразильським реалом та євро. Приріст обсягів за рахунок запуску нових продуктів, включаючи групи гербіцидів EnlistTM та ArylexTM, а також інсектициду IsoclastTM , частково компенсував несприятливу погоду у Північній Америці, яка призвела до втрати весняних застосувань.

«Зростання цін після запуску нових продуктів компенсувало надання  більших знижок програми стимулювання виробників у Північній Америці. Вплив на портфель був зумовлений продажами активів в Північній Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні», – йдеться в повідомленні.

Незважаючи на зниження продажів у 2019 році, операційна EBITDA по засобах захисту рослин склала $1,1 млрд у 2019 році, що відповідає показникам 2018-го.

Зниження обсягів в Північній Америці, несприятливий вплив валюти та вищі затрати компенсували синергію витрат, продаж нових товарів та постійну продуктивність.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: