НОВИНИ

Нідерланди допоможуть розміновувати поля дрібним фермерам України

25.05.2023 16:21
Anti-tank mine installing

Нідерланди нададуть допомогу з проведенням гуманітарного розмінування в Україні. Про це заявили представники МЗС Королівства Нідерландів під час перемовин із заступником міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денисом Башликом.

«Нідерланди вже надали Україні €20 млн на розмінування. І планують надалі допомагати українським аграріям. Зокрема, надавати підтримку проєктам з нетехнічного обстеження земель і допомагати малим фермерам розміновувати поля», — говориться у повідомленні Мінагрополітики. 

Денис Башлик на зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди Себастіаном ван дер Вейде, Лукасом Далхайзеном і Діккі Меторст повідомив, що пріоритетним планом уряду України визначено 470 тис. га потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами земель сільськогосподарського призначення. За його словами, найскладніша ситуація на Харківщині, Миколаївщині та Херсонщині. Але процес розмінування відбувається не надто швидко через обмеженість у ресурсах.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: