НОВИНИ

Названо порт України, якому світить банкрутство

27.08.2021 17:02
755193070055476

Банкрутство загрожує морському торговельному порту «Чорноморськ», що в Одеській області. Про це повідомляє тимчасовий керівник порту Олександр Попов, пише agronews.ua.

За останні півроку на 173,4 мільйона гривень впав фінансовий результат, на 53% зменшився валовий прибуток, на 67% впала прибутковість усіх підрозділів. За його словами, наразі всі підрозділи порту працюють у збиток, окрім поромної переправи.

На розрахункових рахунках і в касах підприємства обсяг коштів досяг історичного мінімуму – до 7,4 мільйона гривень. Мінус 42 мільйони гривень становить щомісячна різниця між доходами і витратами. Лише на зарплати щомісяця мають витрачати 28-32 мільйони гривень без податків. Цього місяця авансовий платіж змогли виплатити лише частині співробітників виробничих підрозділів. З листопада частину колективу невиробничих підрозділів планують перевести на триденний робочий тиждень.

Попри  все це, очільник підприємства запевняє, що зробить все, що від нього залежить, щоб не уникнути банкрутства. Він пояснює таку ситуацію тим, що цього року не було системного менеджменту та неналежного фінансового планування.

Нагадаємо, що стало відомо, які продукти суттєво подорожчають восени.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: